СУЗАНА ИЗ ШАПЦА ЈЕ ПРЕМИНУЛА ОД ТРОВАЊА ГЉИВАМА: У недељу пребачена на ВМА у тешком стању, лекари чинили све да јој помогну
СУЗАНА Б. (57) из Шапца преминула је од последица тровања гљивама са тезги у Шапцу које је продавала бака М.Г. (72), код које је на пијаци у овом граду седморо људи купило печурке којима се отровало.

Фото: Фејсбук
Жена је била хоспитализована у петак у шабачкој болници, након чега је у недељу превезена у Београд на ВМА.
Њој су отказали бубрези након чега је реанимирана четири пута, али није било помоћи.
Подсећамо М.Г. (72) из места Ћуковине, код које је на пијаци у овом граду седморо људи купило печурке којима се отровало је одређено полицијско задржавање од 48 сати и биће саслушана у Основном јавном тужилаштву у Шапцу.
Полиција је одузела и извесну количину печурака које ће бити вештачене.
На ВМА се налази још осморо људи који су се такође отровали печуркама.
БОНУС ВИДЕО: ПОНОВО ЋЕ ИМАТИ БОЖАНСТВЕНИ ЗВУК - Реконструкција највећих оргуља у Банату
Препоручујемо

ВИКЕНД ХОРОСКОП: Лавове једна особа жели само за себе, пред Овновима буран викенд
07. 10. 2022. у 13:46

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте
ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.
30. 09. 2025. у 20:58

"ЗАШТО МИ ПИПАШ ЖЕНУ?" Овако је почела туча на свадби у Горњем Милановцу, насрнули на доктора (ВИДЕО)
СВАДБЕНО весеље у Горњем Милановцу претворило се у хаотичну сцену када је дошло до несвакидашњег инцидента.
30. 09. 2025. у 16:10

ОГЛАСИЛА СЕ БИЉА НАКОН РАСТАНКА ОД АЦЕ ИЛИЋА: "Видећу како време пролази..."
ИАКО растављени, Биља и Аца имају велики разлог за славље.
01. 10. 2025. у 12:20
Коментари (0)