ДЕТАЉИ ТРАГЕДИЈЕ НА ПРУЗИ БЕОГРАД-БАР: Идентификована особа која је скочила под воз

Новости Онлајн

30. 10. 2022. у 10:07

ОСОБА која је синоћ скочила под воз на прузи Београд-Бар код Ваљева идентификована је као 62-годишњи мушкарац из села Попучке.

ДЕТАЉИ ТРАГЕДИЈЕ НА ПРУЗИ БЕОГРАД-БАР: Идентификована особа која је скочила под воз

Фото ВН

Несрећа се догодила у 21.45 часова у ваљевском приградском насељу Горић, непосредно пред улазом у железничку станицу у Ваљеву, а по причи путника из међународног брзог воза 433 који је саобраћао на релацији Београд-Бар и који су били очевици несреће, мушкарац је скочио под воз у покрету.

Како је показао увиђај, 62-годишњег човека из Попучака локомотива воза је усмртила на лицу места, а Основно јавно тужилаштво у Ваљеву наложило је његову обдукцију.

Саобраћај на барској прузи нормализован је око сат и по времена након поноћи.

(Блиц)

БОНУС - НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ:

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

Коментари (1)

КАКО ЈЕ ОЗИ ОЗБОРН ПОМОГАО СРБИЈИ: Његов хумани гест се још увек памти