МИРНА НОЋ У БЕОГРАДУ: Без већих инцидената - троје лакше повређених
НОЋ у Београду прошла је релативно мирно, без тежих саобраћајних незгода и већих инцидената, а највише су позивали хронични болесници, речено је у Хитној помоћи.

Фото: М.Стевановић
Дежурне екипе Хитне помоћи укупно су ноћас обавиле 84 интервенције, од чега 16 на јавним местима, највише због алкохолисаних особа.
Догодиле су се три саобраћајне несреће у којима су три особе лакше повређене.
Јављали су се још хронични пацијенти, међу њима астматичари и срчани болесници.
БОНУС - НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ
Препоручујемо

ЛАНЧАНИ СУДАР НА ТОПЧИДЕРУ: Слупано пет аутомобила, две особе повређене
02. 11. 2022. у 22:19

ДОБИО ОСАМ ГОДИНА ЗА ТРИ СМРТИ: Потврђена пресуда за несрећу код Руског Крстура
02. 11. 2022. у 21:37

ПИТАЊЕ ЈЕ ДАНА КАДА ЋЕ ОТВОРЕНО ДА УБИЈАЈУ НА УЛИЦИ Вучић: Земља нам је у великој опасности, банда влада улицама! Победићемо ово зло заједно
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обратио се нацији из Палате Србија после четири дана узастопног блокадерског дивљања и напада на објекте, полицију и грађане. Поручио је да је питање дана када ће блокадери да отворено убијају на улици, јер им је само то преостало. Рекао је да ће се у наредним данима чинити да се држава повукла, а онда ће показати сву своју одлучност и искористити сва средства на располагању да се врати поредак и мир у земљу. Са народом и грађанима заједно, победићемо ово зло, поручио је Вучић.
17. 08. 2025. у 12:14 >> 12:44

"СРАМ ВАС БИЛО ЗА СВЕ ШТО РАДИТЕ" Вучић са презиром одговорио Жаклини Таталовић на добацивања и упадице
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић одговорио је на упадице и добацивања новинарки Н1 Жаклини Таталовић.
17. 08. 2025. у 14:28

"ПРОМЕНИО ЈЕ ЛИЧНИ ОПИС": Жељков син тврдио да му је отац жив
МНОГЕ је изненадила изјава најстаријеф сина Жељка Ражнатовића Аркана, Михајла да је његов отац жив.
17. 08. 2025. у 16:16
Коментари (0)