СТРАВИЧНА НЕСРЕЋА У ЦЕНТРУ БЕОГРАДА "Ауди" покосио младића на пешачком прелазу - умро на лицу места (ФОТО)

ПЕШАК М. Л. (26) година погинуо је у саобраћајној несрећи у Булевару Краља Александра у Београду.

СТРАВИЧНА НЕСРЕЋА У ЦЕНТРУ БЕОГРАДА Ауди покосио младића на пешачком прелазу - умро на лицу места (ФОТО)

Фото: Д. Балшић

Први резултати истраге указују да на пешака на обележеном пешачком прелазу ударио аутомобил "ауди А 3" који је возио мушкарац (23), пише Блиц.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 192.RS (@192_rs)

Пешак је подлегао повредама на лицу места.

Екипа хитне помоћи констатовала је смрт. Увиђај је у току.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ПУТИН ГУБИ КРИМ? У току је дубока операција - Украјина изводи брз повратак полуострва након 12 година

ПУТИН ГУБИ КРИМ? У току је "дубока операција" - Украјина изводи брз повратак полуострва након 12 година

ЗАПАДНИ медији и стручњаци данима уназад предвиђају да би се полуострво Крим могло вратити под украјинску контролу, јер је Украјина прекинула руске линије снабдевања.

06. 06. 2026. у 08:59 >> 08:59

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

ВЕЛИКА ВИНА НАСТАЈУ НА ВЕЛИКИМ ЛОКАЦИЈАМА: Oткривамо зашто винарија Ердевик и Фрушка гора имају идеалне услове за шардоне