ЗА ДВЕ ГОДИНЕ ДОБИО ТРИ САОБРАЋАЈНЕ КАЗНЕ: Ко је младић који је аудијем убио пешака на Булевару

Новости онлине

08. 12. 2022. у 09:31

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Београду ухапсили су М. Н. (23) због постојања основа сумње да је извршио кривично дело тешка дела против безбедности јавног саобраћаја.

ЗА ДВЕ ГОДИНЕ ДОБИО ТРИ САОБРАЋАЈНЕ КАЗНЕ: Ко је младић који је аудијем убио пешака на Булевару

Фото: И.Маринковић

Сумња се да је он синоћ око 21.40 часова, на обележеном пешачком прелазу на Булевару краља Александра, аутомобилом марке "ауди" налетео на двадесетчетворогодишњу девојку и двадесетшестогодишњег мушкарца који је подлегао повредама на лицу места, саопштио је МУП.

Приведени возач има важећу возачку дозволу А, Б, Ц категорије и нема никаквих мера забране, а у последње две године санкционисан је за вожњу без дозволе, прекорачење брзине и вожњу без појаса. Узети су му крв и урин на анализу, а на тесту је утврђено да није био под утицајем алкохола и дроге.

Повређена девојка превезена је у Војномедицинску академију, где јој је указана лекарска помоћ.

Осумњиченом је одређено задржавање до 48 часова и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен Првом основном јавном тужилаштву у Београду, саопштио је МУП.

(Пинк)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

Коментари (2)

ШЕШЕЉ ЗНА ШТА ЈЕ ДРЖАВА Вучић о лидеру радикала: Само да знате...