ПОЗНАТО ДА ЛИ ИМА ПОВРЕЂЕНИХ: Аутомобил у Куртијевој пратњи имао удес
АУТОМОБИЛ у пратњи самозваног премијера тзв. привремених приштинских институција Аљбина Куртија доживео је удес на путу ка Гњилану, а Курти је објаснио да је до несреће дошло док су се враћали из базе Белведере, која се налази у јужном делу Косовске Митровице.

Аљбин Курти / Фото Танјуг-АП
Курти је, обраћајући се у општини Гњилане, рекао да нико није повређен у удесу, преноси приштински Репортери.
Он је објаснио да је у Гњилане каснио јер је био у бази тзв. "косовске полиције" у Белведеру, где је "остао дуже него што је планирано".

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте
ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.
30. 09. 2025. у 20:58

"ЗАШТО МИ ПИПАШ ЖЕНУ?" Овако је почела туча на свадби у Горњем Милановцу, насрнули на доктора (ВИДЕО)
СВАДБЕНО весеље у Горњем Милановцу претворило се у хаотичну сцену када је дошло до несвакидашњег инцидента.
30. 09. 2025. у 16:10

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)