ЈЕДНА ОСОБА УПАЛА У СИЛОС ФАБРИКЕ ХАРТИЈЕ: Припадници Ватрогасно-спасилачке јединице у Чачку брзо одреаговале
У КРУГУ Фабрике хартије у Чачку једна особа упала је у силос.
Фото: А. Ровчанин
Припадници Ватрогасно-спасилачке јединице у Чачку добили су дојаву да је у Улици Индустријска зона у кругу Фабрике хартије једна особа упала у силос, а када су стигли на место догађаја констатовали су да је та особа у свесном стању.
Три припадника јединице извукла су особу, а потом ју је збринула екипа Хитне помоћи.
(Информер)
Препоручујемо
"БРАТЕ, НЕДОСТАЈАЋЕШ МИ" Светска звезда се опростила од Михе на СРПСКОМ језику (ФОТО)
16. 12. 2022. у 20:54
ПУТИН О ИСПОРУЦИ "ТОМАХАВКА": Ако Украјина нападне оружјем дугог домета, одговор ће бити запањујући
АКО Украјина покрене нападе оружјем дугог домета на Русију, одговор ће бити запањујући, изјавио је данас руски председник Владимир Путин.
23. 10. 2025. у 17:59
СТИЖЕ ЗИМА КАКВА СЕ ВИЂА ЈЕДНОМ У СТО ГОДИНА? Метеоролози одговорили на спекулације о "зими века"
НЕМАЧКИ портали су преплављени информацијама о екстремној зими, улицама прекривеним снегом и екстремним временским условима који прете земљи.
23. 10. 2025. у 17:38
СПАВА ПОРЕД ВЦ ШОЉЕ БЕЗ ПОКЛОПЦА Хаос у затвору где је Саркози, вичу му: "Осветићемо Гадафија!" Посебан третман за бившег председника
"СВИ затвореници праве буку, вичу, лупају по зидовима..."
22. 10. 2025. у 15:32
Коментари (0)