КАКО ЈЕ ИЗБИО ПОЖАР НА ВОЖДОВЦУ? Мајка ставила тигањ са уљем на ринглу, па остала закључана у соби - у шоку покушала да развали врата

Новости онлине

17. 12. 2022. у 21:01

ТРОЈЕ особа је превезено на ВМА а једно дете на Институт за мајку и дете "Др Вукан Чупић" на Новом Београду, због пожара који се догодио нешто пре 19 часова у насељу Степа Степановић на Вождовцу.

КАКО ЈЕ ИЗБИО ПОЖАР НА ВОЖДОВЦУ? Мајка ставила тигањ са уљем на ринглу, па остала закључана у соби - у шоку покушала да развали врата

Фото: Н. Скендерија

До пожара је дошло у стану у ком се налазила мајка са двоје малолетне деце.

Како се сазнаје, она је сипала уље у тигањ коју је ставила на упаљену ринглу, и потом ушла у спаваћу собу да провери ћерку (4) која је спавала. Међутим, када је покушала да изађе из собе квака јој је устала у рукама.

За то време њен син (1.5)  је био у дневној соби где је уље почело да гори, а успаничена жена је у шоку покушала да развали врата.

Комшије које су чуле повике су противпожарним апаратом развалили врата, након чега су дошли ватрогасци.

Како сазнају "Новости", сво троје су у стању шока, али срећом нико није угрожен. Дечак и девојчица су се нагутали дима, због чега је малишан превентивно стављен на кисеоник.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (1)

ОТКРИЛА ЈЕ ИРАНУ ТАЈНИ ПЛАН! ФБИ нуди 200.000$ за бившег агента - била контраобавештајна официрка, сад на потерници (Фото)