НОВИ ДЕТАЉИ ПОГИБИЈЕ СРБИНА У БУГАРСКОЈ: Полиција сумњала и на трећи леш, ево до ког су открића дошли

Новости онлајн

03. 01. 2023. у 15:59

ТЕЛО Д. Г. (55) пореклом из Трстеника, планинара који је настрадао у Бугарској, пронађено је поред тела бугарског туристе Пламена Христова (68), на планини Пирин.

НОВИ ДЕТАЉИ ПОГИБИЈЕ СРБИНА У БУГАРСКОЈ: Полиција сумњала и на трећи леш, ево до ког су открића дошли

Фото: Приватна архива

Међутим, њих двојица нису заједно планинарили, јер је Христово тело било у поодмаклој фази распадања!

- Приликом утврђивања чије је друго тело спасиоци су доживели још једно изненађење. Између стена у близини два мртва тела примећена је црвена јакна. До места је скоро немогуће доћи, а полицајци и спасиоци који раде у тимовима запитали су се да ли је то и трећи леш. Затим је почела провера како је Србин изашао из хотела, како је био обучен. Пронађен је са ранцем и дебелом плавом дуксерицом, као јакна - наводи бугарски медиј Струма.

Спасиоци су помислили да он да Д.Г. има на себи своју јакну, па би тако црвено између стена могло бити још једно тело.

- Испоставило се ипак да је Д.Г. изашао из хотела у црвеном зимском капуту и да трећег леша нема. Али почеле су спекулације како је Србин завршио са Пламеном Христовим и да ли се познају - наводе медији.

Наиме, према првим информацијама из бугарских медија могло се закључити да је Србин био пријатељ туристе чије је тело пронађено поред његовог, који је наводно отишао да га тражи и да му погне, а тако преминуо поред њега. Ипак, ово је испоставило као дезинформација.

- Леш Пламена Христова био је у поодмаклој фази распадања и чињеница је да је његова смрт наступила много погибије Србина!

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ШТА СПРЕМАЈУ БРИТАНЦИ НА БАЛКАНУ: Специјалац одржао састанак са војим лидерима Албаније, Црне Горе, БиХ, Македоније и Приштине

ШТА СПРЕМАЈУ БРИТАНЦИ НА БАЛКАНУ: Специјалац одржао састанак са војим лидерима Албаније, Црне Горе, БиХ, Македоније и Приштине

СПЕЦИЈАЛНИ изасланик Велике Британије за Западни Балкан Карен Пирс организовала је састанак са војним лидерима Албаније, Црне Горе, Северне Македоније, БиХ и самопроглашеног Косова, које је представљао заменик команданта КБС-а генерал-мајор Енвер Чикаћи.

13. 11. 2025. у 15:48

ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година

ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година

УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.

13. 11. 2025. у 10:54

Дарко навео ШЕСТ ствари о животу у Немачкој о којима се ћути: Разбио велики мит, па открио због чега ПОЛИЦИЈА уме да дође на врата

Дарко навео ШЕСТ ствари о животу у Немачкој о којима се ћути: Разбио велики мит, па открио због чега ПОЛИЦИЈА уме да дође на врата

ДАРКО Тешић, који стоји иза популарног Инстаграм профила „Балканац у Немачкој“ недавно је објавио видео који је привукао велику пажњу пратилаца, а у њему на духовит и искрен начин дели своја запажања о животу у Немачкој.

13. 11. 2025. у 18:15

Коментари (0)

ИМАМ ЈЕДНУ СТРАШНУ ВЕСТ Шешељ о самоубиству познатог српског политичара