МЛАДИЋ (18) ПАО С ТРЕЋЕГ СПРАТА ЗГРАДЕ У ЛЕСКОВЦУ: Лекари му се боре за живот
Осамнаестогодишњи младић задобио је тешке повреде након што је, под непознатим околностима, пао са трећег спрата стамбене зграде у центру Лесковца.
Фото: И.М.
Он је у веома тешком стању из Опште болнице у овом граду транспортован у нишки Универзитетски клинички центар.
- Пацијент је примљен са тешким политраумама. Има повреде главе, грудног коша, кичменог стуба, прелом надлактице односно подлактице и карлице. У тешком је стању пребачен у Ниш – казао је др Небојша Димитријевић, директор Опште болнице у Лесковцу.
Полицији је случај пријављен око 10 часова и она ради на утврђивању околности под којима је дошло до ове несреће.
Младић је пао на плочник зграде са прозора стана на трећем спрату где наводно живи, а истрага треба да утврди да ли је реч о случајном паду или покушају суицида.
Препоручујемо
ОБОРЕНА ДЕВОЈКА (22) У ВОЈВОДЕ СТЕПЕ: Хитно пребачена у Ургентни центар
13. 12. 2025. у 07:10
УКИНУТА ПРЕСУДА ЗА УБИСТВО У БЕЛВИЛУ: Апелација наложила поновно суђење
12. 12. 2025. у 22:33
ТЕШКА САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА КОД БУБАЊ ПОТОКА: Има повређених - Многи су заробљени у колони
12. 12. 2025. у 21:04
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)