ВОЗИО ПИЈАН, ПА УДАРИО У “ФИЈАТ“: У саобраћајној незгоди у Параћину два повређена

Зорана Рашић
Зорана Рашић

20. 01. 2023. у 13:44

ВОЗАЧ „фијата“ и његов тридесетдвогодишњи сувозач лакше су повређени у саобраћајној незгоди на територији параћинске општине, када је на „фијат“ налетео „мерцедес“.

ВОЗИО ПИЈАН, ПА УДАРИО У “ФИЈАТ“: У саобраћајној незгоди у Параћину два повређена

Фото: З. Рашић

За воланом „мерцедеса“ био је мушкарац из Параћина (33), код кога је полиција утврдила да има 1,76 промила алкохола у организму.

Припадници саобраћајне полиције су га задржали и протви њега ће бити поднета пријава.

Ова саобраћајна незгода догодила се на путу Параћин – Појате.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора

Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић присуствује церемонији отварања видиковца на 41. спрату Куле Београд, те се том приликом осврнуо и на актуелно питање генерала Ратка Младића.

23. 04. 2026. у 14:21

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: Закон је јасан, то је обавеза

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"

БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.

20. 04. 2026. у 20:04

Коментари (0)

Ја сам онај кога тражите! Овако је ухапшен генерал Ратко Младић - у новчанику имао само три фотографије