СНИМАК СТРАВИЧНЕ НЕСРЕЋЕ У ГРОЦКОЈ: Ауто се забио у бандеру - мушкарац погинуо, девојка задобила тешке повреде (ВИДЕО)

ПОТРЕСАН снимак стравичне несреће у Гроцкој у којој је погинуо мушкарац М. В. (55) док је његова ћерка М. Н. (18) која се налазила на сувозачком месту задобила тешке повреде појавио се на друштвеним мрежама.

СНИМАК СТРАВИЧНЕ НЕСРЕЋЕ У ГРОЦКОЈ: Ауто се забио у бандеру - мушкарац погинуо, девојка задобила тешке повреде (ВИДЕО)

Фото: Инстаграм/192_rs

Како се види на снимку који је објавила Инстаграм страница 192_рс, мештани су одмах притрчали возилу како би пружили помоћ, али возач је на лицу места остао мртав.

Он је данас изгубио контролу над возилом "фијат" и закуцао се у бандеру у насељу Дражањ у Гроцкој.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 192.RS (@192_rs)

Екипа Хитне помоћи могла је само да констатује смрт.

У Ургентни центар са тешким телесним повредама примљена је његова ћерка.

Несрећа се догодила око 10 часова на углу улица Београдске и Народног фронта.

БОНУС ВИДЕО: ПОТРЕСНО - Александровац се опростио од Драгана Вујића Гаргија

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (0)

ИНДИ ПРИЗНАЛА: Била сам са човеком који је старији од мог оца - пријало ми је