ТЕШКА НЕСРЕЋА КОД ИНЂИЈЕ, ИМА ПОГИНУЛИХ: Саобраћај обустављен (ФОТО)
У ТЕШКОЈ саобраћајној несрећи која се данас пре 18 часова догодила код Инђије из смера Банстола, погинула је најмање једна особа.

Foto: Printskrin Instagram/192_rs
Како сазнајемо, дошло је до директног судара камиона и комбија, а комби је потпуно уништен.
Саобраћај на старом новосадском путу је у прекиду, на терену су полиција и хитна помоћ.
БОНУС ВИДЕО: У ПИКАПУ СТРАДАЛЕ ДВЕ ОСОБЕ - Први снимци са места тешке саобраћајне несреће код Никшића
(Телеграф)
Препоручујемо

САОБРАЋАЈКА У ПРАВЦУ КА ДОБАНОВЦИМА: Преврнуо се комби на путу (ФОТО)
07. 04. 2023. у 15:21

СУТРА ЈЕ ЛАЗАРЕВА СУБОТА ИЛИ ВРБИЦА: Ово су обичаји - доносе срећу и здравље
07. 04. 2023. у 16:05

СИН ЛАНЕТА ГУТОВИЋА СПАСИО ЖЕНИ ЖИВОТ: Херојски чин који ће се дуго препричвати
07. 04. 2023. у 16:34

ТРАМП СПУСТИО ЦАРИНЕ И СРБИЈИ: Ево колико сада износе и када одлука ступа на снагу
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп изјавио је данас да ће свим земљама, укључујући и Србију, уведене царине бити суспендоване, осим за Кину, којој је тарифе увећао на 125 одсто.
09. 04. 2025. у 20:44

ПРОГЛАШЕНО ВАНРЕДНО СТАЊЕ У СЛОВАЧКОЈ: Дато упутство и за Србију,Аустрија ЗАТВОРИЛА 20-ак граничних прелаза да спречи ширење слинавке и шапа
МИНИСТАРСТВО пољопривреде Србије апеловало је недавно на све сточаре, ветеринаре и друге актере у сектору сточарства да предузму све неопходне мере како би спречили потенцијални унос болести слинавке и шапа у Србију и буду максимално одговорни.
08. 04. 2025. у 14:48 >> 18:42

СУРОВА ОСВЕТА КАДИРОВА: Малолетник убио полицајца, након ликвидације његов леш изложен на градском тргу - лидер Чеченије тражи казну и за по
ТЕЛО чеченског тинејџера који је напао полицијску станицу и убио једног службеника у граду Ачхој-Мартану изложено је на градском тргу, пренела је руска "Газета".
10. 04. 2025. у 12:21
Коментари (0)