ПОЗНАТО СТАЊЕ ДРУГОГ МЛАДИЋА КОЈИ ЈЕ ПАО СА ПЕТРОВАРАДИНСКЕ ТВРЂАВЕ: Друг изгубио равнотежу па и њега повукао са собом
ТРИДЕСЕТОГОДИШЊИ младић Љ.С. из Параћина који је јутрос око 5.00 сати преживео пад са Петроварадинске тврђаве, у тешком је али стабилном стању – потврђено је у Клиничком центру Војводине у Новом Саду.

Н.Карлић
Он је примљен на Клинику за анестезију и интензивну терапију са тешким политрауматским повредама, првенствено кичменог стуба и грудног коша.
После дијагностике и ургентног збрињавања, пацијент је тешког али стабилног општег стања, речено је у КЦВ.
Заједно са Љ.С. јутрос у исто време са бедема је пао још један младић (1993) из Параћина који је упркос брзој интервенцији лекара Хитне помоћи преминуо од задобијених повреда при паду са висине од око 25 метара.
Узроци и детаљи ове трагедије још увек нису непознати.
БОНУС ВИДЕО: КРВАВИ ЗЛОЧИН У НИШУ - Породична кућа у којој је брат секиром убио брата

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте
ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.
30. 09. 2025. у 20:58

"ЗАШТО МИ ПИПАШ ЖЕНУ?" Овако је почела туча на свадби у Горњем Милановцу, насрнули на доктора (ВИДЕО)
СВАДБЕНО весеље у Горњем Милановцу претворило се у хаотичну сцену када је дошло до несвакидашњег инцидента.
30. 09. 2025. у 16:10

ОГЛАСИЛА СЕ БИЉА НАКОН РАСТАНКА ОД АЦЕ ИЛИЋА: "Видећу како време пролази..."
ИАКО растављени, Биља и Аца имају велики разлог за славље.
01. 10. 2025. у 12:20
Коментари (0)