КОБНА ТУЧА ОЦА И СИНА У ОБРЕНОВЦУ: Мушкарац се саплео, пао и остао на месту мртав
У ОБРЕНОВЦУ, у насељу Коцка, синоћ је дошло до туче између оца Д.М. (46) и син (17), након чега је несрећни човек преминуо.

Фото: И. Маринковић
Туча се догодила у 21.45 на улици.
Незванично, у једном тренутку се отац саплео и главом ударио о ивичњак. Након тога је изгубио свест. Лекари Хитне помоћи могли су само да констатују.
По налогу тужилаштва тело, несрећног човека превезено је на обдукцију.
(Телеграф)
Препоручујемо

КАМЕРЕ СНИМИЛЕ ТУЧУ НА КОШУТЊАКУ: Нови детаљи рањавања младића на уранку
01. 05. 2023. у 10:40

Београдски таксиста потезом одушевио Србију, снимак поделила и Јелена Ђоковић
30. 04. 2023. у 17:00

КЛУПКО ЗМИЈА ПОД ПРАГОМ: Призор је језив - Владица нашао легло испод степеништа (ФОТО)
30. 04. 2023. у 13:32

РУЉА ИЗВУКЛА БРИТАНЦА ИЗ СТАНИЦЕ И ЗАПАЛИЛА ГА: Полиција није реаговала из страха за сопствену безбедност
БРИТАНСКИ држављанин преминуо је од последица тешких опекотина након што га је, према наводима локалних медија, група људи извукла из полицијске станице и запалила на улици, јавља Скај њуз.
22. 04. 2025. у 12:01

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

Халид Бешлић "тежак" 13 милиона €, а живи од кирије - "увалио" се у кредит
"САДА изнајмљујем све и живим од кирије, тако је најбоље."
21. 04. 2025. у 18:56 >> 18:56
Коментари (2)