ТЕЛО НАСТРАДАЛОГ ДЕЧАКА ИЗ БРУСА НА ОБДУКЦИЈИ: Возило било смрскано, а он код себе није имао ниједну исправу
КРУШЕВАЦ-ВИШЕ јавно тужилаштво у Крушевцу наложило је обудкцију тела Д.С.(14),дечака који је настрадао ноћас у саобраћајној несрећи на путном правцу Брус-Милентија, потврђено је „Новостима“ у овом тужилаштву.

Foto:S.Babovic
- Дат је налог да се извршио обдукције и токсиколошке анализе - предочено је „Новостима“ у Вишем јавном тужилаштву у Крушевцу. - До саобраћајне несреће на путном правцу Брус-Милентија, у месту Кобиље, општина Брус настрадало је малолетно лице 2009. годиште.
Управљало је путничким моторним возилом без знања власника.
Дечак је једва идентификован, јер возило било смрскано, а дечак код себе није имао ниједну исправу.

(МАПА) ЖЕСТОКЕ БОРБЕ КОД ПОКРОВСКА: Пуца украјинска одбрана, фронт је постао "пакао"
НА ФРОНТУ код Покровска поново се воде жестоке борбе. То подручје постало је епицентар руских напада, а украјински медији и војска описују ситуацију као изузетно тешка.
14. 05. 2025. у 08:43

АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника
ВИСОКИ бивши званичник Кремља, који је желео да остане анониман због осетљивости теме, рекао је да ће Русију на предстојећим преговорима у Истанбулу представљати министар спољних послова Сергеј Лавров и саветник председника за спољну политику, Јуриј Ушаков, објавио је лист Вашингтон пост.
14. 05. 2025. у 09:19

"ДА ЛИ СЕ МАКРОН ДРОГИРА?" Јованино питање изазвало смех у студију: "Како да се носе с толиком проблемима..."
ВОДИТЕЉКА Јована Јоксимовић у јутарњем програму на телевизији К1 дотакла се теме Емануела Макрона и спорне ситуације са марамицом и сумњом о употреби опијата, која се проширила друштвеним мрежама.
13. 05. 2025. у 16:57
Коментари (0)