ПРВИ СНИМАК ТЕШКЕ САОБРАЋАЈКЕ НА ИБАРСКОЈ: Аутомобил подлетео под камион, возач страдао на месту (ВИДЕО)
У САОБРАЋАЈНОЈ незгоди која се догодила на Ибарској магистрали страдао је мушкарац стар око 40 година, када је аутомобилом марке "фијат" ударио у паркирани камион.
Foto: Printskrin Instagram/192_rs
Како је објављено на Инстаграм страници 192_рс, страхује се да има страдалих, а на терену су ватрогасци, полиција, као и Хитна помоћ.
На снимку који је објављен, види се да је аутомобил подлетео под камион целим предњим делом који је од силине ударца потпуно смрскан.
Како се незванично сазнаје, саобраћајна несрећа догодила се око 6 сати на путу од Барајева ка Великом Борку у месту Врбовно.
- Аутомобил је, како се претпоставља, ишао према Чачку када је излетео са пута и ударио у друго, теретно возило. Возач је преминуо од задобијених повреда на месту несреће - рекао је извор.
Он је додао да је смрт констатовала екипа хитне помоћи, а полиција обавља увиђај. На месту несреће интервенисали су и ватрогасци из Барајева и Лазаревца са три ватрогасна возила.
БОНУС ВИДЕО: ТЕШКА САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА НА МИРИЈЕВСКОМ БУЛЕВАРУ
Препоручујемо
"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".
22. 01. 2026. у 17:27
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (1)