БУРНА НОЋ У БЕОГРАДУ: Пет саобраћајних несрећа, тешко повређени дете и мушкарац
21. 05. 2023. у 07:27
СИНОЋ у 21.13 у улици Војводе Степе код окретнице аутобуса 33 у Кумодражу догодила се саобраћајна несрећа у којој је једно дете старости 10 година задобило тешку телесну повреду.
Повезане вести

ПОВРЕЂЕНА ЧЕТИРИ МУШКАРЦА: У судару камиона и комбија на ауто-путу Нови Сад -Београд, код Ковиљске петље
У САОБРАЋАЈНОЈ несрећи јутрос нешто после седам сати, на ауто-путу од Београда према Новом Саду, пре Ковиљске петље, повређене су четири мушке особе и сви су транспортовани у Ургентни центар у Новом Саду. Како сазнајемо, из још неутврђених разлога дошло је до судара камиона и комбија. Како је за "Новости" рекао др Зоран Круљ, портпарол Завода за ургентну медицину у Новом Саду, њихова екипа је интервенисала по првом приоритету.
12. 06. 2025. у 08:56

САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА У ЦЕНТРУ БЕОГРАДА: Судар аутобуса и аутомобила, повређене превозе у Ургентни
У СУДАРУ аутобуса и аутомобила данас су у центру Београда четири особе повређене.
26. 05. 2025. у 14:49

ТРИ ОСОБЕ ПОВРЕЂЕНЕ У БЕОГРАДУ: Међу њима и тинејџерка
ТРИ особе задобиле су лакше повреде у три саобраћајне несреће које су се догодиле током ноћи у Београду, речено је за Танјуг из службе Хитне помоћи.
20. 05. 2025. у 07:52
Најновије из рубрике

УЧЕСТВОВАО И КУРТИЈЕВ ПОЛИЦАЈАЦ: Пуцњава код Урошевца
ПУЦЊАВА у којој су рањене две особе пријављена је у раним јутарњим часовима у селу Доганај, општина Урошевац, пише Лајми.нет.
21. 07. 2025. у 09:22

ГОРИ СТАН У ЦЕНТРУ БЕОГРАДА, КУЉА ЦРНИ ДИМ ИЗ ЗГРАДЕ: Ватрогасци блокирали Балканску улицу, полиција на лицу места
У БАЛКАНСКОЈ улици, јутрос око 10 сати, избио је пожар у стану у једној стамбеној згради.
20. 07. 2025. у 10:51

ТУКАО ЈЕ И ВЕЗАО ЛАНЦИМА: Шта се десило жени која је сва крвава улетела на пумпу - у току акција Вихор
ПРЕТУЧЕНА жена, која је сва крвава пронашла спас на једној бензинској пумпи у Београду, жртва је насиља у породици.
20. 07. 2025. у 10:31

ТЕШКА НЕСРЕЋА У МЛАДЕНОВЦУ: Погинуо возач, троје повређених
ВОЗАЧ аутомобила "даеву матиз" М. Ж. (69) из Јагњила, погинуо је у несрећи која се догодила у Младеновцу када је директно ударио у аутомобил који му је долазио у сусрет.
20. 07. 2025. у 10:22

ДИВЉАЧКИ НАПАД НА ДВОЈИЦУ МЛАДИЋА: Задобили страшне убодне ране - ужас на Дорћолу
ДВА младића од 22 и 21 годину тешко су повређена у нападу који се догодио на Дорћолу у Београду.
20. 07. 2025. у 09:37
Коментари (0)