ПОГИНУО ПУТНИК ИЗ "ФОЛКСВАГЕНА": Детаљи тешке саобраћајне несреће код Гаџиног Хана

Јелена Ћосин

23. 05. 2023. у 19:14

ЈЕДНА особа је погинула, а три су тешко повређене у саобраћајној несрећи која се данас око 15 сати догодила на путу Нишка Бања - Гаџин Хан, код села Боњинце.

ПОГИНУО ПУТНИК ИЗ ФОЛКСВАГЕНА: Детаљи тешке саобраћајне несреће код Гаџиног Хана

Foto:D.Miljković

У судару је учествовало возило "фолксваген" нишких регистарских ознака као и "опел астра" књажевачке регистрације. Како сазнајемо, на месту је погинуо човек (87) из "фолксвагена".

Према информацијама "Новости" из УКЦ Ниш, два повређена пацијента су санитетима Хитне помоћи из Гаџиног Хана пребачени у УКЦ Ниш.То су Г.Ј. (55) возач "опел астре", и С.В. (64) возач "фолксвагена".

Иначе, у  "фолксвагену" је уз возача и настрадалог путника била и жена, која је задобила повреде. Д.С. (55) је збринута у Хитној хирушкој амбуланти.

 
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НУКЛЕАРНЕ СИЛЕ БИЛЕ НА ИВИЦИ РАТА, А ОНДА ЈЕ УСЛЕДИО ОБРТ: Кључан је био позив једног човека

НУКЛЕАРНЕ СИЛЕ БИЛЕ НА ИВИЦИ РАТА, А ОНДА ЈЕ УСЛЕДИО ОБРТ: "Кључан је био позив једног човека"

У ДРАМИ која је привукла пажњу светске јавности, амерички председник Доналд Трамп јуче је на друштвеним мрежама објавио да су Индија и Пакистан, након четири дана жестоких сукоба дуж границе, пристали на „потпуни и тренутни прекид ватре“.

11. 05. 2025. у 10:48

ПАНИКА У УКРАЈИНИ: Да ли је ово знак да Путин спрема нови напад орешником?

ПАНИКА У УКРАЈИНИ: Да ли је ово знак да Путин спрема нови напад "орешником"?

РУСИЈА ће 12. и 13. маја привремено затворити ваздушни простор изнад војног полигона и комплекса за лансирање ракета Капустин Јар, преноси украјински одбрамбени портал Militarnyi 10. маја, наводећи могућност тестирања балистичке ракете средњег домета.

10. 05. 2025. у 12:06

ВАНРЕДНА СИТУАЦИЈА, НАПАДНУТ ТАКМИЧАР: Дигнуто 1.300 полицајаца, почели нереди - ехо рата на улицама Базела (ФОТО)

ВАНРЕДНА СИТУАЦИЈА, НАПАДНУТ ТАКМИЧАР: "Дигнуто" 1.300 полицајаца, почели нереди - ехо рата на улицама Базела (ФОТО)

КАКО би обезбедиле сигурност током Евровизије, у светлу повећаног ризика од терористичких акција, швајцарске власти су ангажовале више од 1.300 полицајаца, уз додатне снаге из швајцарске војске, као и из суседних земаља - Немачке и Француске.

12. 05. 2025. у 15:25 >> 16:10

Коментари (0)

КАД ДЕЛИЈЕ ЗАГРМЕ: Нећемо да се руши Маракана, нећемо да се мења боја грба Звезде!