АУТОМОБИЛ УДАРИО ДЕТЕ: Тешка ноћ у Београду - више саобраћајних несрећа широм града
У БЕОГРАДУ је синоћ у 22.50 аутомобил ударио дете на пешачком прелазу у Улици Џорџа Вашингтона, дете је задобило лакше повреде и колима Хитне помоћи превезено у дечју клинику у Тришовој, речено је Танјугу у Хитној помоћи.
Фото: М.Стевановић
На углу Булевара Краља Александра и Београдске улице синоћ у 20.55 оборен је мотоциклиста.
Екипа Хитне помоћи је дошла на лице места, али је возач мотоцикла одбио лекарску помоћ.
Током ноћи су дежурале 22 екипе Хитне помоћи плус једна педијатријска, а интервенисале су укупно 108 пута, од чега су 24 интервенције обављене на јавним местима.
Више алкохолисаних особа превезено је на одељење токсикологије ВМА.
Као и сваке ноћи у великом броју су се јављали хронични болесници, највише хипертензичари, астматичари и особе са псхијатријским проблемима.
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)