ТЕШКА НЕСРЕЋА КОД НЕГОТИНА: Возач погинуо на месту, аутом слетео с пута па се преврнуо на кров
ВОЗАЧ аутомобила марке "фијат" погинуо је у саобраћајној несрећи, која се догодила код Неготина када је слетео с пута, па се преврнуо на кров.

Д.Н.
Како се незванично сазнаје, стравична саобраћајна несрећа догодила се јутрос око 6 сати на путу од Зајечара ка Неготину код села Сиколе.
- Возач је слетео с пута и преврнуо се на кров. Обавештена је полиција и Хитна помоћ која је, нажалост, само могла да констатује смрт возача. Сумња се да је узрок несреће неприлагођена брзина кретања, а можда је човеку и позлило - рекао је извор за медије упознат са случајем.
Он је додао да је сцена била страшна.
- Видео сам само преврнут аутомобил и чуо да је возач преминуо. Полиција је обавила увиђај којим ће бити утврђено како је дошло до трагедије. У тренутку док сам био тамо није се знало ни ко је настрадао као ни колико има година - рекао је саговорник који је пролазио путем са ког је аутомобил слетео.
(Информер)
БОНУС ВИДЕО: Убиство код школе на Чукарици
Препоручујемо

ЈЕЗИВА СЦЕНА У БЕОГРАДУ: Жена лежи на коловозу - ударио је достављач "Волта" (ФОТО)
04. 07. 2023. у 20:11

БУРНА НОЋ У БЕОГРАДУ: Седам саобраћајних незгода, жена теже повређена
04. 07. 2023. у 08:08

НУКЛЕАРНЕ СИЛЕ БИЛЕ НА ИВИЦИ РАТА, А ОНДА ЈЕ УСЛЕДИО ОБРТ: "Кључан је био позив једног човека"
У ДРАМИ која је привукла пажњу светске јавности, амерички председник Доналд Трамп јуче је на друштвеним мрежама објавио да су Индија и Пакистан, након четири дана жестоких сукоба дуж границе, пристали на „потпуни и тренутни прекид ватре“.
11. 05. 2025. у 10:48

ПАНИКА У УКРАЈИНИ: Да ли је ово знак да Путин спрема нови напад "орешником"?
РУСИЈА ће 12. и 13. маја привремено затворити ваздушни простор изнад војног полигона и комплекса за лансирање ракета Капустин Јар, преноси украјински одбрамбени портал Militarnyi 10. маја, наводећи могућност тестирања балистичке ракете средњег домета.
10. 05. 2025. у 12:06

ВАНРЕДНА СИТУАЦИЈА, НАПАДНУТ ТАКМИЧАР: "Дигнуто" 1.300 полицајаца, почели нереди - ехо рата на улицама Базела (ФОТО)
КАКО би обезбедиле сигурност током Евровизије, у светлу повећаног ризика од терористичких акција, швајцарске власти су ангажовале више од 1.300 полицајаца, уз додатне снаге из швајцарске војске, као и из суседних земаља - Немачке и Француске.
12. 05. 2025. у 15:25 >> 16:10
Коментари (0)