ТЕШКА САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА У ЧАЧКУ: Четири особе поврђене, хитна помоћ изашла на терен
У САОБРАЋАЈНОЈ несрећи која се догодила данас у Улици Ђорђа Томашевића у Чачку повређене су четири особе.
Фото: М. Анђела/Профимедиа
- На ургентно пријемну службу Опште болнице Чачак примљена је женска особа стабилних виталних параметара, као и три мушкарца. Они су у стабилном стању. У току је дијагностика и опсервација - кажу за Нову у овој здравственој установи.
Полиција је изашла на лице места како би извршила увиђај.
(Нова)
БОНУС ВИДЕО: Убиство код школе на Чукарици
Препоручујемо
ТРАГЕДИЈА У МЕКСИКУ: Аутобус слетео у провалију, најмање 27 путника погинуло
06. 07. 2023. у 00:17
ЦРНА СРЕДА НА ПУТЕВИМА У ТИМОЧКОЈ КРАЈИНИ: Погинуо мушкарац код Савинца у Бољевцу (ФОТО)
05. 07. 2023. у 21:39
НИКО ИЗ СРБИЈЕ НЕЋЕ ИЋИ У БРИСЕЛ ПРВИ ПУТ У 14 ГОДИНА Вучић: Штитим интересе наше земље, спрема се велики сукоб
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је да сутра неће отићи у Брисел на самит ЕУ-Западни Балкан јер сматра да мора да штити интересе Србије и додао да ће Србија свакако наставити европским путем.
16. 12. 2025. у 19:58
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"Синови и кћери нације, спремите се за БОРБУ, Руска тврда МОЋ расте!" Генерал упутио алармантно упозорење
РИЗИК да би Русија могла да нападне Велику Британију расте, а "синови и кћери" нације морају бити спремни за борбу, рекао је командант британских оружаних снага.
16. 12. 2025. у 11:42
Коментари (0)