МАЈКА ЧЕТВОРО ДЕЦЕ ПОГИНУЛА КОД НОВЕ ВАРОШИ: Детаљи страшне несреће у којој је Ивана (41) изгубила живот
Београђанка која је јуче погинула у саобраћајној несрећи код Нове Вароши је Ивана Ђ. Ј. (41), мајка четворо деце.

Фото: Фејсбук
Ивана се кобног дана са супругом и децом враћала из Црне Горе за Београд.
- Ми смо у шоку, ја не знам шта да кажем. Враћали су се кући, за воланом је био Иванин супруг, она је била на месту сувозача, деца су седела позади. Све је било у реду, њен муж вози пажљиво и нормално. У једном тренутку их је отпозади ударио тај ауто, они су слетели у реку. Ивана је настрадала - испричао је рођак ове породице.
Како додаје, Иванин муж је сада остао сам са четворо деце.
- Добро је да деца нису настрадала, и ово је велика трагедија - додао је извор.
Подсетимо, до несреће је дошло када је Л.Т. (26) возач путничког аутомобила "шкода", београдских таблица, из правца Бистрице ка Новој Вароши претицао возило "волксваген туран", у ком је била породица из Београда, на месту где је забрањено претицање саобраћајном сигнализацијом, и након што је изгубио контролу над возилом ударио у задњи део "турана" услед чега су оба возила слетела у корито реке Бистрице. Оба возила су београдских таблица.
Жена која је седела на месту сувозача у "волксвагену туран" преминула је од задобијених поведа, а пет повређених је пребачено у болницу у Пријепољу. Над возачем "шкоде" Л.Т. одређено је задржавање до 48 сати, а након тога ће уз кривичну пријаву бити предате Вишем јавном тужилаштву у Ужицу.
Он се сумњичи да је извршио кривично дело тешко дело против безбедности јавног саобраћаја.
(Курир)
БОНУС ВИДЕО: ТЕШКА САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА НА МИРИЈЕВСКОМ БУЛЕВАРУ

НУКЛЕАРНЕ СИЛЕ БИЛЕ НА ИВИЦИ РАТА, А ОНДА ЈЕ УСЛЕДИО ОБРТ: "Кључан је био позив једног човека"
У ДРАМИ која је привукла пажњу светске јавности, амерички председник Доналд Трамп јуче је на друштвеним мрежама објавио да су Индија и Пакистан, након четири дана жестоких сукоба дуж границе, пристали на „потпуни и тренутни прекид ватре“.
11. 05. 2025. у 10:48

ПАНИКА У УКРАЈИНИ: Да ли је ово знак да Путин спрема нови напад "орешником"?
РУСИЈА ће 12. и 13. маја привремено затворити ваздушни простор изнад војног полигона и комплекса за лансирање ракета Капустин Јар, преноси украјински одбрамбени портал Militarnyi 10. маја, наводећи могућност тестирања балистичке ракете средњег домета.
10. 05. 2025. у 12:06

"ДА ЛИ СЕ МАКРОН ДРОГИРА?" Јованино питање изазвало смех у студију: "Како да се носе с толиком проблемима..."
ВОДИТЕЉКА Јована Јоксимовић у јутарњем програму на телевизији К1 дотакла се теме Емануела Макрона и спорне ситуације са марамицом и сумњом о употреби опијата, која се проширила друштвеним мрежама.
13. 05. 2025. у 16:57
Коментари (4)