САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА У БЕОГРАДУ: Повређена девојчица превезена у Тиршову

Дејана Калинић
Дејана Калинић

06. 08. 2023. у 21:16

ДЕВОЈЧИЦА старости годину дана повређена је вечерас у саобраћајној несрећи која се догодила на углу Таковске и Улице 27. марта у Београду.

САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА У БЕОГРАДУ: Повређена девојчица превезена у Тиршову

Фото: М. Анђела/Профимедиа

У судару је учествовало возило београдских регистарских ознака и возило страних регистарских ознака, а екипа Хитне помоћи је превезла једно дете у болницу.

- Женско дете старости годину дана задобило је повреде главе и пребачено је у Тиршову - речено је за "Блиц" у Хитној помоћи.

За сада није познато како је дошло до удеса, ни који је степен повреда детета, а патроле саобраћајне полиције врше увиђај.

БОНУС ВИДЕО: "НОВОСТИ" У ВРЧИНУ: Место трагедије на ком је воз ударио аутомобил, двоје погинуло

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БЕБА ИЗ СРБИЈЕ СЕ УГУШИЛА НАОЧИГЛЕД РОДИТЕЉА: Незапамћена трагедија на Халкидикију

БЕБА ИЗ СРБИЈЕ СЕ УГУШИЛА НАОЧИГЛЕД РОДИТЕЉА: Незапамћена трагедија на Халкидикију

БЕБА из Србије, стара свега 13 месеци, изненада је изгубила живот у једном угоститељском објекту на Халкидикију. Како наводе грчки медији, ова незапамћена трагедија одиграла се пред очима дететових родитеља.

16. 07. 2025. у 14:33

Коментари (0)

КОНАЧНО ОТКРИВЕНО ЗАШТО СУ УБИЛИ ЛИК ДАРЕ ИЗ ЖИКИНЕ ДИНАСТИЈЕ: Главни разлог је био професор са Харварда