"НЕМАМ СНАГЕ ДА ПРИЧАМ..." Огласила се мајка девојчице која је погинула у стравичној несрећи код Златибора
МАЈКА настрадале девочице, која је заједно са баком и деком погинула у стравичној саобраћајној несрећи у Ужицу, огласила се и потврдила да је у трену остала без најмилијих.

Фото: Милена Анђела/Профимедиа/Илустрација
- Да, моја ћерка је настрадала, са њом и моји родитељи. Другу ћерку довозе за Београд у Ургентни центар, стабилно је... немам снаге да причам, разумите ме - рекла је кроз сузе М.С., мајка настрадале и повређене девојчице.
Подсетимо, у језивом судару који се догодио у Ужицу, на Ложионичком мосту, погинули су супружници из Београда и њихова унука (9), док је старија унука (11) у критичном стању.
Они су били у аутомобилу "шевролет спарк", кад су приликом претицања директно ударили у камион цистерну.
(Република)
БОНУС ВИДЕО: ЖЕНА ПРЕТИЛА, ПСОВАЛА МРТВУ ДЕЦУ И ТУКЛА ПРОДАВАЧИЦУ: Нападнута девојка у Обреновцу
Препоручујемо

ПРВА ДУГОРОЧНА ПРОГНОЗА СТРУЧЊАКА: Ево када ће пасти снег у Србији и каква зима чека Европу
ПРЕМА првим прогнозама европских стручњака са сајта Severe Weather Europe, зиму 2025/2026 обележиће утицај слабе фазе Ла Ниње и вероватно слабији поларни вртлог. Ово значи динамичније кретање атмосферског притиска, што може омогућити хладније дане у Европи, али и у САД и Канади.
13. 08. 2025. у 09:59

ТРАМП У ОГРОМНОМ ПРОБЛЕМУ: Велики пех пред састанак са Путином на Аљасци
ПРЕДСТОЈЕЋИ састанак између председника САД Доналда Трампа и руског председника Владимира Путина у петак на Аљасци долази у време када у америчкој администрацији готово да нема искусних стручњака за Русију, пише Фајненшел тајмс.
13. 08. 2025. у 11:24

КОСТИЋЕВА БРВНАРА НА МОКРОЈ ГОРИ: Као у ловачком дому - како изгледа глумчева викендица у природи (ФОТО)
ГЛУМАЦ Вук Костић велики је љубитељ природе, лова и риболова, па сваки слободан тренутак користи да оде ван града.
13. 08. 2025. у 10:27
Коментари (0)