СУМЊА СЕ ДА ЈЕ ЕКСПЛОЗИЈУ ИЗАЗВАО ВЛАСНИК СТАНА ЗБОГ НЕПЛАЋЕНЕ КИРИЈЕ: Активирао већу количину експлозива

Јелена Илић

01. 09. 2023. у 08:41

ПРЕМА последњим, незваничним информацијама, узрок експлозије је активирање веће количине експлозива у стамбеној згради у Смедереву. Како се верује, експлозив је активирао Ђ. А., власник стана у коме су повређени брат и сестра били подстанари, а мотив је неплаћена кирија.

СУМЊА СЕ ДА ЈЕ ЕКСПЛОЗИЈУ ИЗАЗВАО ВЛАСНИК СТАНА ЗБОГ НЕПЛАЋЕНЕ КИРИЈЕ: Активирао већу количину експлозива

Фото Ненад Живановић

Власник стана на мансарди у Улици слободе бр. 6, у коме су као закупци живели Н. П. (27) и његова сестра М. П. (24) у ходнику на последњем спрату активирао је, највероватније, већу количину експлозива. Експлозија га је буквално разнела. Делови тела настрадалог послати су на ДНК вештачење.

Наводно, девојка је позвала и полицију која је стигла у тренутку експлозије.

Екплозија се догодила око 20.30 у четвртак увече, а од силине удара оштећена су три спрата зграде и кров. Сви станари су због безбедности евакуисани још синоћ, а увиђај се наставља.

БОНУС ВИДЕО: ПРВИ СНИМЦИ СА МЕСТА ЕКСПЛОЗИЈЕ У СМЕДЕРЕВУ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (0)

ПАРТИЗАН ДОБИЈА ВЕЛИКО ПОЈАЧАЊЕ: Полазник Ајаксове школе опција више за Срђана Благојевића!