МУШКАРАЦ ПОГИНУО КОД ПРЕЉИНЕ: Аутомобилом слетео с пута, остао на месту мртав, сувозач превезен у болницу
ДАРКО Р. погинуо је у саобраћајној несрећи која се око 17.20 сати догодила у Прељини.

Фото: М. Анђела/Профимедиа
"БМW" којим је Дарко управљао слетео је с пута у канал на државном путу првог А реда у смеру ка Чачку код једне бензинске пумпе.
Мушкарац је, услед задобијених повреда преминуо на лицу места, а сувозач је превезен у болницу у Чачку.
(Телеграф.рс)
БОНСУ ВИДЕО: КОМШИЈЕ У ШОКУ ПОСЛЕ УБИСТВА У МЛАДЕНОВЦУ: Душан био изванредан човек и сјајан мајстор

УМРО НАКОН ШТО ЈЕ ЦЕЛУ НОЋ ВОЗИО ДЕЦУ КОЈА СУ ГОРЕЛА: Возач Хитне помоћи у Северној Македонији преминуо после целоноћне драме
ВОЗАЧ Хитне помоћи који је читаву ноћ превозио повређене у стравичном пожару у Северној Македонији преминуо је јутрос.
17. 03. 2025. у 08:50

РОДИТЕЉИ ПОГИНУЛЕ ДЕЦЕ ФОРМИРАЛИ ЖИВИ ШТИТ: Не дозвољавају да се тела однесу на обдукцију
РОДИТЕЉИ који су у пожару изгубили своју децу у дискотеци "Пулс" у Кочанима не дозвољавају да се тела настрадалих однесу на додатну обдукцију у Скопље, тражећи да им се одмах предају како би припремили сахране, јавља Плусинфо.
16. 03. 2025. у 19:40

ЦЕЦА У АРКАНОВОМ РОДНОМ МЕСТУ: Обузеле је нарочите емоције
ПЕВАЧИЦА Цеца Ражнатовић, синоћ, 15. марта, приредила је спектакуларан концерт пред пуном халом у Брежицама, у Словенији.
16. 03. 2025. у 13:17
Коментари (0)