ПАС УЈЕО ДЕТЕ У ШКОЛСКОМ ДВОРИШТУ: Хаос на Карабурми, власнице побегле уместо да помогну малишану

УЧЕНИК петог разреда Основне школе "Филип Вишњић" на Карабурми пре два дана задобио је повреду када га је ујео пас, а власница пса је потом побегла са лица места.

ПАС УЈЕО ДЕТЕ У ШКОЛСКОМ ДВОРИШТУ: Хаос на Карабурми, власнице побегле уместо да помогну малишану

Фото: Профимедиа, П. Милошевић

На снимку који је кружио друштвеним мрежама видело се како дете прилази шарпланинцу који у једном тренутку скаче на дечака и напада га, а потом се повлачи. Две жене које су водиле пса га одвлаче и одлазе.

Деца која су се играла у близини брзо су се скупила око дечака да би видела шта се догодило и да би му помогли.

Жене које су водиле пса надзорне камере су касније снимиле како беже Миријевским булеваром.

Како Телеграф.рс незванично сазнаје, случај је јуче пријављен полицији.

Пас је дечака ујео за шаку и он је превезен на Институт за мајку и дете, где му је указана лекарска помоћ.

О свему је обавештено Прво основно јавно тужилаштво, а ради се на идентификацији власника пса.

БОНУС ВИДЕО: СРАМНО! Снимак крађе новца из Саборног храма

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АКО КОРИСТИШ МЕГАФОН, ОНДА ТО НЕМОЈ НАЗИВАТИ ПИСМОМ Песков оштро о Зеленском: Да је заиста желео да га преда Путину, могао је то да учини

"АКО КОРИСТИШ МЕГАФОН, ОНДА ТО НЕМОЈ НАЗИВАТИ ПИСМОМ" Песков оштро о Зеленском: Да је заиста желео да га преда Путину, могао је то да учини

ДА је Владимир Зеленски заиста желео да преда писмо руском председнику Владимиру Путину, могао је то једноставно да учини, без јавног објављивања, изјавио је портпарол Кремља Дмитриј Песков.

07. 06. 2026. у 13:37

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (3)

ШЕШЕЉ ПРОТИВ ПОСЕТЕ МИЛАТОВИЋА БЕОГРАДУ: Увреда је за српску гарду да му приреди смотру