ЖЕНА НА ТРАКТОРУ КРЕНУЛА ПО ДЕТЕ У ШКОЛУ И СУДАРИЛА СЕ СА ШЛЕПЕРОМ: Тешка саобраћајна незгода на Ибарској магистрали
ТЕШКА саобраћајна незгода догодила се током поподневних сати у месту Дудовица на Ибарској магистрали код Љига, у којој су учествовали шлепер и трактор.

Фото: Shutterstock/Илустрација
- Шлепер је претицао трактор и лоше проценио приликом обиласка, закачио је трактор и преврнуо га. Трактор је возила жена око 50 година која је кренула по дете у школу - казао је за медије један од очевидаца.
Она је возилом Хитне помоћи одмах транспортована у најближу болницу.
Током трајања увиђаја, на овој деоници Ибарске магистрале саобраћај је био у прекиду.
(Телеграф)
БОНУС ВИДЕО: АУТОБУС УДАРИО ЖЕНУ И ДЕТЕ: Тешка несрећа на Лабудовом брду
Препоручујемо

ЧУО СЕ ЈАК ПРАСАК И ЗАПОМАГАЊЕ: Саобраћајна несрећа у Нишу, тешко повређен мотоциклиста
02. 10. 2023. у 16:19

ДАЊУ САМ МЕДИЦИНСКА СЕСТРА, НОЋУ СТРИПТИЗЕТА: "Мушкарци ме се превише плаше, сама сам последњих седам година" (ФОТО)
ЖЕНА по имену Хејли Хупер открила је да јој самопоуздање „уништава“ љубавни живот јер мушкарци сматрају да је „превише застрашујућа“.
23. 05. 2025. у 18:06

ХРВАТ ПОГИНУО НА ФРОНТУ У УКРАЈИНИ: Био официр француске војске, борио се у Луганску
ТОНИ Херцег, Хрват из Босне и Херцеговине и официр француске војске, погинуо је 6. маја у Луганској области у Украјини.
23. 05. 2025. у 17:00
Коментари (0)