ОЧЕВИДАЦ ЗАТЕКАО ЈЕЗИВУ СЦЕНУ НА МЕСТУ ПОГИБИЈЕ ДЕВОЈЧИЦЕ: "Мајка је вриштала, отимала се, желела је до своје ћеркице" (ФОТО)
ОЧЕВИЦИ стравичне саобраћајне несреће код Зрењанина, у којој је погинула трогодишња девојчица, кажу да су затекли језив призор на месту удеса.
Фото: Б. Г.
- Чули смо болан врисак, иако је у нашем аутомобилу гласно свирала музика са радија, зауставили смо се и затекли сцену која ми је нон-стоп пред очима, део смрскане главе несрећне девојчице и само једну рукицу - кроз сузе, уз болан израз, каже младић из Меленаца.
- С. Ж., коју наравно познајем, све време док није стигла полиција и служба Хитне помоћи, чврсто сам држао у наручју, врискала је и отимала се, желела до своје ћеркице, било је стравично - додаје млади мештанин Меленаца.
Како тврде другарице тешко повређене И. П., она је заједно са С. Ж. и њеном трогодишњом ћеркицом била у Зрењанину, у посети бившем супругу С. Ж., затим су кратко биле у шопингу и нешто пре 22 часа кренуле назад у Меленце.
Туга и неверица у Меленцима
Мештани овог банатског села са неверицом су примили вест о још једној трагичној и са смртном последицом несрећи, на уклетом путу од Зрењанина према селу.
Двоцифрен број несрећа
- Пут је раван и са само две-три кривине, али број саобраћајки за последње две године, одавно је двоцифрен и у већини су се оне завршавале са смртним исходом - каже С. М. из Меленаца, уз напомену да је зрењанинска полиција у неколико наврата одржала едукативна предавања, уз низ превентивних акција, али се несреће, ипак, још увек догађају.
Погинуо трогодишњи дечак код Кањиже
Трогодишњи дечак из Орома страдао је на пешачком прелазу у том селу код Кањиже, ударио га је аутомобил марке волво, када је у пратњи родитеља, баке и брата близанца ишао у вртић.
Препоручујемо
"ШТА ДА ВАМ КАЖЕМ" Лаза је избацио бившу супругу из серије, Даница се огласила
17. 10. 2023. у 16:29
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)