"МАЈЦИ ЈЕ БИЛО ЖАО ДА ГА БУДИ, ОВО ЈЕ ЗА СВЕ НАС ВЕЛИКА ТРАГЕДИЈА": Потресна исповест стрица дечака страдалог у Железнику
ДЕЧАК стар свега три године страдао је јутрос у пожару у Железнику, а према речима његовог стрица, мајка га је оставила самог јер је старије ћерке одвела у школу.

Foto: Printskrin/Instagram
- Видели смо ватру која је долазила из бараке. Нисмо могли да приђемо. Мислили смо да нема никога. Увек га је мајка водила са собом и ћеркама у школу. Рекла ми је да је чврсто спавао и да није хтела да га буди. Има само њих троје. Ово је за све нас велика трагедија - прича стриц страдалог дечака.
Према његовим речима, инсталација је била лоша.
- Сигуран сам да није ложила ватру, видели бисмо. Нисмо могли да угасимо пожар - додаје стриц.
И деда дечака је покушао да угаси пожар, али није успео.
На терену су полиција и инспектори. Увиђај је у току.
И мајка страдалог дечака налази се на месту трагедије.
Пожар је гасило 11 ватрогасаца.
Тело малишана биће превезено на Институт за судску медицину.
(Телеграф)
Препоручујемо

ДЕТАЉИ ТРАГЕДИЈЕ У ЖЕЛЕЗНИКУ: Дете било само у кући, отац потврдио да је то његов син
06. 11. 2023. у 10:10

ПРВИ СНИМЦИ ПОЖАРА У КОМЕ ЈЕ СТРАДАЛО ДЕТЕ: Куља густ дим - ватрогасци се боре са ватром у Железнику (ВИДЕО)
06. 11. 2023. у 09:29 >> 09:43

ПОЖАР У ЖЕЛЕЗНИКУ, ИМА МРТВИХ: Ватра захватила кућу - ватрогасци на лицу места
06. 11. 2023. у 09:23

"РЕЦИТЕ МИ..." Трамп се нагнуо ка Порошенку, па му поставио питање које га је оставило у чуду
АМЕРИЧКИ лидер Доналд Трамп је током свог првог председничког мандата питао бившег украјинског лидера Петра Порошенка о томе да ли је Крим Русија.
13. 04. 2025. у 15:45

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ПРАВАЦ БЕОГРАД: Хрватски певач после хапшења стигао у Србију - Миле Кекин дошао дан после скандала
МИЛЕ Кекин је ухапшен у петак ујутру, а после испитивања у УСКОК-у пуштен је на слободу, након што је изнео своју одбрану.
12. 04. 2025. у 20:23
Коментари (0)