ОБОРИО ЈЕ И ПОБЕГАО СА МЕСТА НЕСРЕЋЕ: Преминула девојка (25) повређена у Булевару деспота Стефана, полиција трага за возачем

Татјана Марковић

17. 11. 2023. у 16:30

ДЕВОЈКА пешак (25) која је синоћ теже повређена у саобраћајној несрећи у Београду, подлегла је повредама у Ургентном центру - сазнају "Новости" речено је из Хитне помоћи.

ОБОРИО ЈЕ И ПОБЕГАО СА МЕСТА НЕСРЕЋЕ: Преминула девојка (25) повређена у Булевару деспота Стефана, полиција трага за возачем

Фото: Н. Скендерија/Танјуг/Илустрација

Несрећа се догодила синоћ у 20.22 часова, у Булевару деспота Стефана, код броја 114. Она је превезена у Ургентни центар, речено је из Хитне помоћи.

Детаљи несреће нису познати, сем да се се возило које је ударило девојку удаљило, односно да је возач побегао без пружања помоћи повређеној.

Како је девојка преминула од последица задобијених повреда, МУП је расписао потрагу за возачем.

БОНУС ВИДЕО - ДВЕ ЖЕНЕ УПУЦАНЕ ЗА ДВА САТА: Начелница Хитне о призору који су затекли на месту злочина у Крушевцу

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕВРОПЉАНЕ РАЗБЕСНЕЛА ЈЕДНА ТАЧКА ТРАМПОВОГ ПЛАНА: То је скандалозно

ЕВРОПЉАНЕ РАЗБЕСНЕЛА ЈЕДНА ТАЧКА ТРАМПОВОГ ПЛАНА: "То је скандалозно"

АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп убацио је „клин у точак“ једних од најосетљивијих преговора који се тренутно воде у Европи, потенцијално угрожавајући напоре да се Украјини обезбеди финансирање за наставак одбране од Русије, пише Политико.

22. 11. 2025. у 07:54

НАЈВЕЋА СИЛА ЕВРОПЕ РЕАГОВАЛА НА ТРАМПОВ ПЛАН: У принципу подржавамо

НАЈВЕЋА СИЛА ЕВРОПЕ РЕАГОВАЛА НА ТРАМПОВ ПЛАН: "У принципу подржавамо"

НЕМАЧКА влада саопштила је да "у принципу" подржава план Сједињених Америчких Држава за окончање рата у Украјини, али да остаје посвећена заштити украјинског суверенитета и обезбеђивању безбедносних гаранција за земљу.

21. 11. 2025. у 12:37

Коментари (0)

ТАМНА ЈЕ НОЋ: Украјина у чуду гледала шта се догодило на фудбалској утакмици (ВИДЕО)