ПОВРЕЂЕНИ ОТАЦ И СИН: Ауто слетео са пута - још једна тешка саобраћајна несрећа код Шапца
У РИБАРИМА код Шапца се синоћ догодила тешка саобраћајна незгода у којој су две особе тешко повређене.
Фото: Д. Балшић
Како се сазнаје, повређени су отац и малолетни син, а према незваничним информацијама, они су се налазили у аутомобилу који је слетео са пута.
Повређени су из Београда.
Због тежине повреда на даље лечење су транспортовани у Београд.
Иначе, синоћ се на путу код Шапца догодила тешка саобраћајна несрећа у којој су две особе настрадале, а две тешко повређене.
(Блиц)
БОНУС ВИДЕО: ОТАЦ ПРОНАШАО ТЕЛА СИНА И СНАЈЕ: „Дозивао сам "Игоре", није реаговао – већ су били мртви“
Препоручујемо
ПОРОДИЦА ГЛЕДАЛА КАКО ДЕЧАК (17) ЖИВ ГОРИ У АУТОМОБИЛУ: Стравична несрећа код Беча
18. 12. 2023. у 11:56
ТЕШКА САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА КОД ШАПЦА: Двоје погинуло, троје повређено у директном судару
18. 12. 2023. у 10:19
ПОРОДИЦА СТРАХУЈЕ - КОЛИКО МУ ЈЕ ЈОШ ОСТАЛО: Стање Бруса Вилиса се нагло погоршало
16. 12. 2023. у 08:38
"ПОКУШАВАЛА САМ, НИСАМ УСПЕЛА" Марија отворила душу - није могла да изнесе трудноћу
15. 12. 2023. у 20:48
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)