СТРАШНА НЕСРЕЋА КОД УЖИЦА: Пешак изгубио живот након судара два возила

Марко Колашинац
Марко Колашинац

25. 12. 2023. у 19:47

У ГОРЈАНУ код Ужица, око 17.20 часова, дошло је до судара у ком су учествовали "форд фокус“, којим је управљала Бранка Ч. и "опел астра“, који је возио Видоје Ј.

СТРАШНА НЕСРЕЋА КОД УЖИЦА: Пешак изгубио живот након судара два возила

Фото: Shutterstock

"Форд фокус“ је после судара ударио пешака Николу Т, који је од задобијених повреда преминуо у 18.20 часова у болници у Ужицу.

Удес се десио на државном путу првог Б реда Ужице – Пожега.

(Телеграф)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.

14. 10. 2025. у 13:06

Коментари (0)

ЗДРАВА ХРАНА СВАКОГ ДАНА У ЈОШ 106 ОСНОВНИХ ШКОЛА: Почео трећи циклус едукативног школског програма за четвртаке