ПОВРЕЂЕНИ РОДИТЕЉИ И ДВОЈЕ ДЕЦЕ: Стравична саобраћајна несрећа код Ниша - ауто након превртања завршио у њиви, ватрогасци их извлачили

Татјана Марковић

03. 01. 2024. у 23:37

Четири особе повређене су у тешкој саобраћајној несрећи која се десила вечерас око 22.40 часова у Борској улици на путу Каменица - Ниш.

ПОВРЕЂЕНИ РОДИТЕЉИ И ДВОЈЕ ДЕЦЕ: Стравична саобраћајна несрећа код Ниша - ауто након превртања завршио у њиви, ватрогасци их извлачили

Фото: И. Митић

Како "Блиц" сазнаје повређени су родитељи и двоје мале деце који су се налазили у путничком аутомобилу који је слетео са пута и након тога се преврнуо.

У извлачењу повређених учествовали су и ватрогасци јер је возило било доста оштећено па врата нису могле да се отворе.

- Призор је језив, ауто је у њиви, изгледа као да се више пута преврнуо. Искидани су каблови са бандера. Ватрогасци су извлачили жену која је остала заробљена у каросерији аута - каже извор".

Екипе Хитне помоћи су интервенисале са два возила и превезле повређене родитеље и децу у УКЦ Ниш на дијагностику и даље лечење.

- Према првим информацијама сви повређени су били свесни. Приликом прегледа није било повреда које би указивале на животно угрожавајући. У питању су муж, жена и двоје мале деце који су превезени у УКЦ Ниш на даљу дијагностику којом ће бити утврђен тачан степен повреда - речено је у Хитној помоћи.

Полиција обезбеђује место удеса и очекује се долазак тужиоца да би био обављен увиђај.

Саобраћај се одвија десном траком у смеру ка Каменици.

БОНУС ВИДЕО  - АУТОБУС УДАРИО АУТО КОЈИ ЈЕ ПОКОСИО ПУТНИКЕ НА СТАНИЦИ: Тешка саобраћајна несрећа у Нишу

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НИЈЕ НИ КУПИЛА КАРТУ, НА ПЛАЖИ ЈОЈ ПОНУДИЛИ БЕСПЛАТНУ ВОЖЊУ: Нови детаљи трагичне смрти Новосађанке у Будви

НИЈЕ НИ КУПИЛА КАРТУ, НА ПЛАЖИ ЈОЈ ПОНУДИЛИ БЕСПЛАТНУ ВОЖЊУ: Нови детаљи трагичне смрти Новосађанке у Будви

ТИНЕЈЏЕРКА је, како каже њен близак пријатељ, била девојка пуна живота, имала је много планова за будућност, а тек је имала 19 година, и цео живот је био пред њом, а сада је читава њена породица завијена у црно.

30. 05. 2025. у 14:42

УКРАЈИНА ИЗВЕЛА ЈЕДАН ОД НАЈВЕЋИХ НАПАДА НА РУСИЈУ: Аеродроми у Москви затворени, уништена важна фабрика (ВИДЕО)

УКРАЈИНА ИЗВЕЛА ЈЕДАН ОД НАЈВЕЋИХ НАПАДА НА РУСИЈУ: Аеродроми у Москви затворени, уништена важна фабрика (ВИДЕО)

УКРАЈИНА је током ноћи извела један од највећих напада дроновима од почетка рата, гађајући више циљева на територији Русије. Због напада су московски аеродроми били приморани да привремено обуставе рад, што је изазвало хаос у ваздушном саобраћају.

28. 05. 2025. у 09:45

Коментари (0)

НЕ ВОЛЕ ГА УКРАЈИНЦИ, НЕ ПОДНОСЕ ГА РУСИ, А ОН... Нови председник Пољске је - чувени фудбалски хулиган?!