ТРОЈИЦА ЗАДРЖАНА НА ТРЕЖЊЕЊУ: Полиција у Јужнобачком округу за дан из саобраћаја искључила 11 возача
ПОЛИЦИЈСКА управа у Новом Саду је, 4. јануара, на подручју Јужнобачког округа, открила и санкционисала укупно 325 прекршаја из Закона о безбедности саобраћаја на путевима.
Фото Танјуг
У протекла 24 сата, на подручју Јужнобачког округа, догодило се 11 саобраћајних незгода у
На овом подручју, из саобраћаја је искључено 11 возача и три возила, а задржана је пет возача, три због вожње под дејством алкохола, а два због понављања или настављања вршења прекршаја. Задржани возачи биће приведени судији за прекршаје.
У протекла 24 сата, на подручју Јужнобачког округа, догодило се 11 саобраћајних несрећа у којима су четири особе лакше повређене. У истом периоду, на подручју Града Новог Сада, догодило се седам саобраћајних несрећа у којима су три особе задобиле лаке телесне повреде.
Препоручујемо
ОПЕРСКА ПЕВАЧИЦА СТРАДАЛА У ПОЖАРУ НА ВОЖДОВЦУ! Ватра букнула у кући пуној смећа
20. 11. 2025. у 16:13
УКРАЈИНСКИ ВОЈНИЦИ: Погледајте шта Руси раде у Покровску, не можемо да их пратимо
РУСКИ војници у Покровску делују као диверзанске и извиђачке групе и отежавају одбрану Украјини тиме што се пресвлаче у цивилну одећу, изјавио је командант 68. ловачке бригаде, под псеудонимом "Љути", за "Суспилне" 19. новембра.
19. 11. 2025. у 18:42
ПУТИН ЗАВРШИО У БОЛНИЦИ: Провео ноћ на клиници
РУСКИ председник Владимир Путин објавио је да је завршио годишњи лекарски преглед и резултати су добри.
19. 11. 2025. у 20:22
АРНАУТОВИЋ ЕМОТИВАН: Пет година имам проблем са супругом
ИЗУЗЕТНО емотиван био је капитен Аустрије Марко Арнаутовић након великог успеха у квалификацијама за Мундијал.
20. 11. 2025. у 12:40
Коментари (0)