ПОГИНУО ВОЗАЧ КОД ЗАЈЕЧАРА: Тело послато на обдукцију - нови детаљи несреће
ОСНОВНО јавно тужилаштво наложило је обдукцију тела погинулог А. А. који је јутрос око 7.30 сати, возећи „опел астру“, на магистралном путу Неготин–Зајечар изазвао саобраћајну несрећу.
Фото: Радио Магнум
У саобраћајној несрећи која се догодила на улазу у Зајечар, из правца Неготина, трагично је настрадао возач „опел астре“ А. А., док је мушкарац Б. Б. у којег је погинули ударио, срећом, лакше повређен.
Основно јавно тужилаштво у Зајечару саопштило је да је до удеса дошло када је возач путничког моторног возила марке „опел астра“ кренуо у претицање.
- Сада покојни А. А., на делу пута на коме је претицање забрањено, започео је радњу претицања путничког моторног возила „шкода фабија“, у ком тренутку му је у сусрет из супротног смера наишло путничко моторно возило „ситроен Ц4“, којим је управљао Б. Б. – наводи се у саопштењу ОЈТ Зајечар.
У директном судару А. А. је изгубио живот, а Б. Б. је задобио лаке телесне повреде. Основно јавно тужилаштво је наложило обдукцију тела погинулог возача.
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)