АУТОМОБИЛ У ПОТПУНОСТИ СМРСКАН: Саобраћајна несрећа код Лознице, има повређених (ФОТО)
ЈЕДНА особа је повређена у удесу који се данас догодио у селу Грнчара, у близини Лознице.
Фото: М. Анђела/Профимедиа/Илустрација
Како преноси Инстаграм страница "зози_инфомедиа", до саобраћајне несреће је дошло услед неприлагођене брзине и леда на путу.
Возите пажљиво и брзину прилагодите условима пута, пренео је Блиц.
БОНУС ВИДЕО: АУТОБУС УДАРИО АУТО КОЈИ ЈЕ ПОКОСИО ПУТНИКЕ НА СТАНИЦИ: Тешка саобраћајна несрећа у Нишу
Препоручујемо
ТЕШКА САОБРАЋАЈКА НА НОВОМ БЕОГРАДУ: Аутомобил "покосио" девојку на пешачком прелазу
15. 01. 2024. у 22:36
ЛАНЧАНИ СУДАР КОД НАПЛАТНЕ РАМПЕ: Стварају се велике гужве у Старој Пазови (ФОТО)
15. 01. 2024. у 21:28
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)