ДЕВОЈКА СЕ КОЛИМА ЗАКУЦАЛА У ПОРОДИЧНУ КУЋУ: Тешка саобраћајна несрећа у Београду, саобраћај знатно отежан

Ђорђе Грмуша
Ђорђе Грмуша

16. 03. 2024. у 21:36

САОБРАЋАЈНА незгода догодила се вечерас у Улици Бате Живојиновића када се девојка закуцала у једну породичну кућу у Београду.

ДЕВОЈКА СЕ КОЛИМА ЗАКУЦАЛА У ПОРОДИЧНУ КУЋУ: Тешка саобраћајна несрећа у Београду, саобраћај знатно отежан

Фото: Shutterstock

Девојка се утомобилом наводно закуцала у фасаду куће и преврнула.

Део фасаде фали, а девојка је повређена.

Она је задобила лакше телесне повреде.

На лицу места су Хитна помоћ и полиција.

- Жена је изашла из куће шокирана. Чуо сам како је девојка инсистирала да оде одатле, да је пусте, јер мора да жури - каже један од очевидаца.

На сву срећу нико више није повређен.

С обзиром на то да се несрећа десила у малој улици, саобраћај није отежан.

За сада није познато шта је узрок ове незгоде.

(Телеграф)

БОНУС ВИДЕО: МАСАКР КОД ВРШЦА - Дечак (13) секиром убио 12 јагањаца

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСКИ АВИОНИ УШЛИ У ДРЖАВУ НАТО, ЗАДРЖАЛИ СЕ 12 МИНУТА: Ово је неприхватиљво и невиђено брутално

РУСКИ АВИОНИ УШЛИ У ДРЖАВУ НАТО, ЗАДРЖАЛИ СЕ 12 МИНУТА: "Ово је неприхватиљво и невиђено брутално"

ТРИ руска борбена авиона МИГ-31 ушла су данас у естонски ваздушни простор у области острва Вајндло без дозволе и остала у естонском ваздушном простору скоро 12 минута, пренео је естонски портал "Ерр.ее".

19. 09. 2025. у 17:00

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.

25. 08. 2025. у 13:15

РУДАН УЗБУРКАЛА ХРВАТСКУ СЛИКАМА ИЗ WC-а: Живимо ли у истој земљи? Објавом изазвала лавину коментара

РУДАН УЗБУРКАЛА ХРВАТСКУ СЛИКАМА ИЗ WC-а: "Живимо ли у истој земљи?" Објавом изазвала лавину коментара

СПИСАТЕЉИЦА Ведрана Рудан (75) поновно је подигла прашину на друштвеним мрежама. Овога пута, пажњу јавности није изазвао њен текст, већ фотографије које је поделила.

20. 09. 2025. у 17:42

Коментари (0)

ЈУНАЈТЕДОВА ТРАГЕДИЈА СЕ НАСТАВЉА: Следећи који су на реду да се наплате су лондонски плавци