УГАШЕНА ВАТРЕНА СТИХИЈА: Пожар у напуштеном хотелу "Железничар" у Врњачкој Бањи
У пожару који је у данас по подне, под још неразјашњеним околностима, избио у напуштеном и девастираном хотелу „Железничар“ у Врњачкој Бањи није било повређених, али је причињена материјална штета.
А.Радојевић
Ватрена стихија је, праћена густим димом, избила око 16.30 у ресторанском делу овог некада познатог хотела који се налази у централном бањском парку. На место пожара убрзо су пристигли ватрогасци са двоје возила који су ефикасном интервенцијом најпре спречили ширење ватре, а потом је и потпуно угасили.
А.Радојевић
А, шта је узорок пожара који је узнемирио све који су се данас по подне задесили у врњачком парку биће утврђено након што надлежни органи ураде свој део посла и спроведу истрагу.
А.Радојевић
Препоручујемо
"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".
22. 01. 2026. у 17:27
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)