ИМА ПОВРЕЂЕНИХ: Саобраћајна несрећа на путу Бор - Селиште, сударила се два возила
ДВЕ особе повређене су у саобраћајној незгоди која се догодила на путу Бор - Селиште код Шарбановца. У току је увиђај. Повређени тренутно на дијагностичким прегледима.

Фото: С.М.Јовановић
У судару комбија курирске службе и "фијат пунта" борских регистарских ознака код Шарбановца повређено је двоје људи. Како сазнајемо, мушкарац има отворени прелом лакта, док је жена на дијагностичким прегледима који ће утврдити степен повреда.
Удес се догодио на путу Бор - Селиште, непосредно пред скретање за Шарбановац. У току је увиђај, а на лице места је одмах дошла и екипа Хитне медицинске помоћи.
Саобраћај се одвија успорено, уз наизменична пропуштања.

УМРО СРПСКИ ПЕВАЧ: Прославио се у познатом такмичењу
ДАНАС је преминуо певач Бранислав Банда, чувени поштар из такмичења „Никад није касно“.
21. 05. 2025. у 16:24

ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)
РУМУНСКИ председнички кандидат и лидер националистичке странке Алијанса за уједињење Румуна Ђорђе Симион и фаворит на прошлогодишњим поништеним изборима, Калин Ђорђеску, полиција је извела са бирачког места у Могошоаји (предграђу Букурешта).
18. 05. 2025. у 09:54

ДАЛИБОР ЈЕ НАЈВИШИ ЧОВЕК У СРБИЈИ: Стопало му дуго скоро пола метра, а ево колико је он висок (ФОТО/ВИДЕО)
НАЈВИШИ човека Србије Далибор Мицић постаје све познатије име света филма и маркетинга.
20. 05. 2025. у 13:28
Коментари (0)