ПРЕВРНУО СЕ ТРАКТОР, НЕСРЕТНОМ ЧОВЕКУ НИЈЕ БИЛО СПАСА: Тешка несрећа код Бора, мушкарац погинуо у шуми
У СЕЛУ Горњане код Бора дошло је до несреће у шуми у којој је страдао Славиша Д. Он је био у трактору који се преврнуо.
Фото: Shutterstock/Илустрација/Н. Живановић
Несрећа се десила око 15 сати.
Несрећни човек је преминуо на лицу места.
Следи увиђај.
(Телеграф)
БОНУС ВИДЕО
Препоручујемо
СУДАРИО СЕ СА КАМИОНОМ: Саобраћајна несрећа код Чачка, тешко повређен мотоциклиста
10. 06. 2024. у 14:15
Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо
УКРАЈИНСКО руководство, након више од годину дана напора да одржи стабилне односе са администрацијом председника САД Доналда Трампа, јавно је признало крах досадашњег партнерства.
20. 04. 2026. у 20:41
Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"
БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.
20. 04. 2026. у 20:04
"Потврђена идиоткиња!" Рус извређао Мелонијеву, Италија упутила протест: "Фашистички олош, издала бираче"
ИТАЛИЈА је упутила оштар протест Русији након увредљивих изјава руског ТВ водитеља на рачун премијерке Ђорђе Мелони, док јој је председник државе пружио подршку и осудио скандалозне коментаре.
22. 04. 2026. у 08:44
Коментари (0)