НЕСРЕЋА НА НОВОМ БЕОГРАДУ: Мушкарац преминуо после скока са зграде

Танјуг

30. 06. 2024. у 07:24

МУШКАРАЦ старости 59 година скочио је са зграде на Новом Београду и смртно страдао, рекао је јутрос за Танјуг дежурни лекар Хитне помоћи.

НЕСРЕЋА НА НОВОМ БЕОГРАДУ: Мушкарац преминуо после скока са зграде

Фото: М.Стевановић

Мушкарац је скочио синоћ у 20.03 са зграде улици др Ивана Рибара.

Протекле ноћи догодила су се и три саобраћајна удеса у којима је лакше повређено шесторо људи, а према речима дежурног лекара сви повређени су колима Хитне помоћи превезени у Ургентни центар.

Протекле ноћи 22 екипе Хитне помоћи интервенисале су укупно 105 пута од тога 25 пута на јавним местима. Највише су се јављали за помоћ хронични болесници – астматичари, хипертензичари, психијатријски и пацијенти са малигнитетима. Као и претходних дана било је позива због случајева интоксикације алкохолом, а сви алкохолисани пацијенти су превожени на детоксикацију на одељење токсикологије ВМА.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: Томпсон - то није будала! Наши хероји су давно починили масакр, а чији смо ми?

3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: "Томпсон - то није будала! Наши 'хероји' су давно починили масакр, а чији смо ми?"

"ЧИЈИ смо ми? Питајте Загребачку банку, Привредну банку, питајте Хрватску народну банку... Питајте све оне који нам се свакодневно церекају са свих портала и реците, имате Хрватску."

11. 02. 2025. у 17:12

Коментари (0)

ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ РЕПРЕЗЕНТАТИВЦУ ХРВАТСКЕ: Жалио се на две године суспензије због допинга - суспендовали га на четири!