МАЈКА СЕ ВРАТИЛА СА ПОСЛА, ЗАТЕКЛА ДЕЦУ У БАЗЕНУ Детаљи трагедије у Врбасу: Старији син (7) ушао у кућу, рекао да беба не дише

16. 07. 2024. у 15:47

СТРАШНА трагедија која се догодила јуче око 17 часова када се у базену у дворишту удавила једногодишња Д. А. из Змајева оставила је у шоку мештане тог села у општини Врбас.

МАЈКА СЕ ВРАТИЛА СА ПОСЛА, ЗАТЕКЛА ДЕЦУ У БАЗЕНУ Детаљи трагедије у Врбасу: Старији син (7) ушао у кућу, рекао да беба не дише

Фото: Новости

Незванично, мајка Ц. К. (31) се вратила са посла око 16 часова и затекла сина (7) и ћерку (3) да се купају у малом гуменом базену дубине 25 центиметара у дворишту, а да се једногодишња Д. А. купала у кадици поред улазних врата у кућу.

Одједном је, како је рекла, око 17 часова дошао син у кућу и рекао да је беба ушла у базен и да не дише.

Одмах је превезена у Општу болницу у Врбасу, али јој, нажалост, није било спаса.

Читав случај преузело је Више јавно тужилаштво из Сомбора које је наложило обдукцију тела бебе на којој није било видљивих трагова повреда, као и узорковање крви и урина родитеља и воде из базена.

Из извора блиског истрази сазнаје се да су родитељи Ц. К. (31) и Д. А. (40) након трагедије дали изјаву у присуству полиције, тужиоца и радника Центра за социјални рад, а надлежно Јавно тужилаштво из Сомбора након што прикупи све извештаје анализа узетог материјала и обдукциони налаз одлучиће о даљем поступању у вези са инцидентом и утврдити да ли постоје елементи кривичног дела или је реч о несрећном случају.

БОНУС ВИДЕО: "НОВОСТИ" У АЛЕКСИНЦУ - Свиња изуједала несрећну жену

(Блиц)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МИНИСТАРСТВО СПОЉНИХ ПОСЛОВА: Изненађени смо коментарима Захарове на рачун Србије и председника Вучића

МИНИСТАРСТВО СПОЉНИХ ПОСЛОВА: Изненађени смо коментарима Захарове на рачун Србије и председника Вучића

ДРЖАВНА секретарка у Министарству спољних послова (МСП) Републике Србије Невена Јовановић огласила се на друштвеној мрежи "X" поводом коментара портпарола Министарства спољних послова Русије Марије Захарове на рачун Србије и председника Републике Александра Вучића, истакавши да они као МСП изражавају изненађење поводом истих.

07. 11. 2025. у 14:04

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.

29. 10. 2025. у 16:17

Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ

Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ

ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.

09. 11. 2025. у 13:28

Коментари (0)

СВЕТ ЈЕ ЗАТЕЧЕН: Ево шта је Северна Кореја управо урадила