ПРВЕ ФОТОГРАФИЈЕ СА МЕСТА ТРАГЕДИЈЕ НА НОВОМ БЕОГРАДУ: Радници се угушили приликом чишћења (ФОТО)

Ш.М.

19. 07. 2024. у 14:17

ДВА радника из Шапца трагично су настрадали данас код Кинеског тржног центра у Блоку 72, када су чистили канализационе цеви.

ПРВЕ ФОТОГРАФИЈЕ СА МЕСТА ТРАГЕДИЈЕ НА НОВОМ БЕОГРАДУ: Радници се угушили приликом чишћења (ФОТО)

Фото: Зоран Јовановић Мачак

Како сазнају "Новости", млађи радник је ушао да очисти канализацију, која је требала да се пусти за неколико дана и почео да се гуши. У том тренутку је други радник скочио да му помогне, с обзиром на то да није успео, угушио се и он.

На месту трагедије налази се неколико патрола полиције и инспектори.

Како наводи за "Новости" саговорник који је овде радио, раднику који се први угушио већ су се утопила два брата, те је он једини остао жив.

Трагедија се догодила око 11 часова.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (0)

ИНТЕР БЕЖИ, А ОНИ СЕ БОРЕ: Наполи и Милан јуре заостатак за водећим нероазурима