ЗАДРЖАНА ЧЕТВОРИЦА, СВИ ЗБОГ АЛКОХОЛА: Полиција у Јужнобачком округу за дан из саобраћаја искључила 34 возача
ПОЛИЦИЈСКА управа у Новом Саду је, 18. јула, на подручју Јужнобачког округа, открила и санкционисала укупно 434 прекршаја из Закона о безбедности саобраћаја на путевима.

ФОТО:МУП
На овом подручју из саобраћаја су искључена 34 возача и два возила, а задржана су четири возача, сви због вожње под дејством алкохола. задржани возачи биће приведени судији за прекршаје.
У протекла 24 сата, на подручју Јужнобачког округа, догодило се седам саобраћајних несрећа, у којима су четири особе лакше повређене. У истом периоду, на подручју Града Новог Сада, догодило се пет саобраћајних несрећа, у којима су три особе задобиле лаке телесне повреде.

ЕКСПЛОЗИЈЕ ШИРОМ УКРАЈИНЕ: Руси жестоко ударили на Дњепар и Харков, Кијевом завијају сирене (ФОТО/ВИДЕО)
У КИЈЕВУ и низу украјинских региона проглашена је ваздушна претња од удара руских балистичких ракета, саопштено је данас из Ваздухопловних снага украјинске војске. Руси су дроновима силовито ударили на Харков и Дњепар, има мртвих и повређених.
30. 09. 2025. у 18:36

"ЗАШТО МИ ПИПАШ ЖЕНУ?" Овако је почела туча на свадби у Горњем Милановцу, насрнули на доктора (ВИДЕО)
СВАДБЕНО весеље у Горњем Милановцу претворило се у хаотичну сцену када је дошло до несвакидашњег инцидента.
30. 09. 2025. у 16:10

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)