ТОКОМ НОЋИ ЧЕТИРИ САОБРАЋАЈНЕ НЕЗГОДЕ: Хитна помоћ интервенисала 97 пута
21. 07. 2024. у 07:47
У БЕОГРАДУ су протекле ноћи догодиле четири саобраћајне незгоде у којима је лакше повређено троје људи, речено је Танјугу у Хитној помоћи.
Повезане вести

НОЋ У БЕОГРАДУ: Четири удеса - лакше повређене четири особе
ТОКОМ протекле ноћи у Београду су се догодиле четири саобраћајне незгоде, у којима су лакше повређене четири особе, речено је Танјугу у Хитној помоћи.
24. 03. 2025. у 08:28
Најновије из рубрике

ЧЕТИРИ САОБРАЋАЈНЕ НЕЗГОДЕ ТОКОМ НОЋИ: Једна особа тешко повређена у Београду
ЈЕДНА особа је тешко повређена у саобраћајној незгоди ноћас око 00.29 сати у Улици мајора Зорана Радосављевића у Батајници, речено је Танјугу у Хитној помоћи.
12. 06. 2025. у 07:24

ТРУДНИЦА ПОВРЕЂЕНА У СРЕМЧИЦИ: Изгубила контролу над возилом и ударила у ограду
У НАСЕЉУ Сремчица дошло је до тешке саобраћајне незгоде у којој је повређена једна трудница.
11. 06. 2025. у 22:37

НОВОСАЂАНИН БРУТАЛНО ПРЕБИО ПАРТНЕРКУ, БОРЕ ЈОЈ СЕ ЗА ЖИВОТ: Језиво насиље у Даниловграду, оставио је у несвесном стању са малим детеом
Полиција је у Даниловграду ухапсила мушкарца из Србије због сумње да је у том граду нанео тешке телесне повреде емотивној партнерки.
11. 06. 2025. у 21:38

ТЕЛО НАЂЕНО У АУТОМОБИЛУ НА ПАРКИНГУ: Хорор у Пожаревцу - ватрогасци морали да секу возило
ТЕЛО особе чији идентитет није саопштен нађено је вечерас у аутомобилу на једном паркингу у центру Пожаревца!
11. 06. 2025. у 21:12

СТРАДАО МОТОЦИКЛИСТА: Тешка саобраћајна несрећа на путу Топола - Рудник, ухапшен возач "голфа"
Полицијска управа у Крагујевцу саопштила је да су припадници Министарства унутрашњих послова у Тополи, по налогу Основног јавног тужилаштва у Аранђеловцу, ухапсили З. М. (49) из Тополе због постојања основа сумње да је извршио тешко кривично дело против безбедности јавног саобраћаја.
11. 06. 2025. у 20:58
Коментари (0)