ПИЈАН УДАРИО У ПАРКИРАНИ АУТОМОБИЛ: Вoзио са 3,7 промила алкохола у крви

Јелена Стојковић

05. 08. 2024. у 16:05

Двадесетпетогодишњи мушкарац из околине Сурдулице изазавао је саобраћајну незгоду, у којој на срећу није било повређених.

ПИЈАН УДАРИО У ПАРКИРАНИ АУТОМОБИЛ: Вoзио са 3,7 промила алкохола у крви

FOTO: Arhiva novosti

Алкотестирањем је утврђено да је возио под дејством алкохола. Ударио је у паркирани аутомобил и ограду куће и сумњичи да је управљајући аутомобилом „алфа“ са 3,07 промила алкохола у организму, ударио у паркирани „мерцедес“, а потом и у металну ограду.

Возачу је одређено задржавање и против њега ће бити поднета прекршајна пријава због насилничке вожње.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПУТИН ПРИХВАТИО ПРЕКИД ВАТРЕ НА 30 ДАНА УЗ ЈЕДАН УСЛОВ: Примирје би одговарало Украјини, руске снаге у офанзиви на свим деловима фронта

ПУТИН ПРИХВАТИО ПРЕКИД ВАТРЕ НА 30 ДАНА УЗ ЈЕДАН УСЛОВ: "Примирје би одговарало Украјини, руске снаге у офанзиви на свим деловима фронта"

РУСКИ председник Владимир Путин рекао је данас на конференцији за медије са белоруским председником Александром Лукашенком да Русија пристаје на прекид ватре са Украјином на 30 дана, али само ако оно доведе до дугорочног мира.

13. 03. 2025. у 16:53 >> 17:05

ИЗ КРЕМЉА ОТКРИЛИ: Појављивање Путина у војној униформи значи само једно

ИЗ КРЕМЉА ОТКРИЛИ: Појављивање Путина у војној униформи значи само једно

ПОЈАВЉИВАЊЕ руског председника Владимира Путина у Курској области у униформи је сигнал који говори о одлучности да се у најскорије време заврши операција ослобађања Курске области, рекао је портпарол Кремља Дмитриј Песков новинару Павлу Зарубину за ТВ „Русија 1“.

13. 03. 2025. у 15:32

Коментари (0)

ДОМИНАЦИЈА НИКЕ ПРЕВЦ: Словенка оборила светски рекорд (ВИДЕО)