ПРОНАЂЕНО И ДРУГО ТЕЛО УТОПЉЕНИКА: Завршена потрага за страдалима код Шида
ИЗ Сотског језера код Шида извучено је тело и другог утопљеника.

Фото: РРЦ
Реч је о Срђану Сабо из Нове Пазове за којим се трагало од јуче. Сабо је жртвовао свој живот да би помогао у спасавању деце.
Јутрос је пронађено тело Мирослава Цупека који је управљао чамцем који се преврнуо.
Информација је потврђена "Новостима" у МУП Србије.
У чамцу су се поред Мирослава Цупека налазили и његова ћерка Л. Ц. (9) и њени вршњаци Ј.Ц. и Ђ. Т, сви из Бачинаца, саопштио је синоћ МУП-а.
До несреће је дошло када се мањи гумени чамац преврнуо на око 50 метара од обале.
На позиве за помоћ одговорили су Срђан Сабо из Нове Пазове, као и Д. Р. (34) из Земуна и Р. Л. (38), командир Полицијске испоставе у Шиду.
Л. Ц. је сама испливала на обалу, а остало двоје деце Ј. Ц. и Ђ. Т. су спасиле особе које су притекле у помоћ.
Ускоро опширније

"НЕЋУ МОЋИ ДА ПРИСУСТВУЈЕМ ДОГАЂАЈИМА" Држава ЕУ забранила Фицу прелет до Москве, траже се алтернативне руте
СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо је известио да Естонија није дозволила словачком авиону за Русију да прелети преко њене територије и да се тражи алтернативни пут.
07. 05. 2025. у 21:01

"ТО ЈЕ СКАНДАЛ!" Орбан жестоко ударио на Урсулу фон дер Лајен због Украјине
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан оштро је критиковао председницу Европске комисије Урсулу фон дер Лајен на друштвеним мрежама због позива Украјини да убрза приступање Европској унији.
07. 05. 2025. у 15:26

ПРИВАТНО НАСЕЉЕ: Славни музичар масовно гради на Златибору - комплекс од 17 зграда, а њему и партнеру две куће
"ИМАО сам апартман на Златибору који сам продао и тај новац сам уложио у овај пројекат. Имам викендицу на Кокином Броду, а то је ближе Златару. То је заправо породична кућа, супруга ми је одатле родом. Имам жељу да живим на Златибору. Богу хвала, ауто-пут полако стиже тамо. Дођем данас за Београд, увече свирам, а пошто ми до Ужица треба два сата, сутрадан с породицом кулирам у шуми."
07. 05. 2025. у 19:11
Коментари (0)