СТРАВИЧАН БИЛАНС НА СРПСКИМ ПУТЕВИМА: За 24 сата погинуло седам особа
МИНИСТАРСТВО унутрашњих послова Србије скреће пажњу да је у претходна 24 часа у саобраћајним незгодама погинуло седам особа, док је 13 особа задобило тешке телесне повреде и апелује на све учеснике у саобраћају да повећају опрезност, саопштила је Управа саобраћајне полиције.

ФОТО:НСуживо
Упркос максималним напорима саобраћајне полиције која током ове недеље спроводи међународну акцију појачане контроле брзине, као и појачаном присуству у контроли саобраћаја, у пет одвојених саобраћајних незгода које су се догодиле у претходна 24 часа, живот је изгубило седам особа, укључујући два двадесетогодишњака и једно дете.
Имајући у виду да је од почетка јула у саобраћајним незгодама погинуло чак 70 особа, док је око 2.000 повређено, Министарство унутрашњих послова апелује на све учеснике у саобраћају да повећају опрезност, да буду одговорни и да поштовањем прописа помогну како би се унапредило стање безбедности саобраћаја на нашим путевима.
sputnikportal.rs
БОНУС ВИДЕО - РУСКА КРСТАРИЦА У МЕДИТЕРАНУ: Тихоокеанска флота изводи вежбе
Препоручујемо

ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА СВЕ ВОЗАЧЕ: Будите на опрезу, почиње појачана контрола саобраћаја
04. 08. 2024. у 09:51

"ПРЕТПОСТАВЉАМ ДА ЈЕ ЗАТО СКИНУЛА ПОЈАС" Огласио се власник агенције у којој је страдала девојка, Тијана махала пријатељима на плажи
НОВОСАЂАНКА Тијана Р. (19), која је погинула 28. маја у застрашујућој несрећи у Будви, током парасејлинга, била је потпуно безбедна у седишту које је сајлама везано за падобран, који вуче глисер.
29. 05. 2025. у 14:31

УКРАЈИНА ИЗВЕЛА ЈЕДАН ОД НАЈВЕЋИХ НАПАДА НА РУСИЈУ: Аеродроми у Москви затворени, уништена важна фабрика (ВИДЕО)
УКРАЈИНА је током ноћи извела један од највећих напада дроновима од почетка рата, гађајући више циљева на територији Русије. Због напада су московски аеродроми били приморани да привремено обуставе рад, што је изазвало хаос у ваздушном саобраћају.
28. 05. 2025. у 09:45

ПОЗНАТИ ХРВАТСКИ ПОЛИТИЧАР СНИМИО ПОРНО ФИЛМ Његова партнерка га обрукала: "Ипак је бољи у политици!" (ФОТО/ВИДЕО)
БИВШИ хрватски политичар и саборски заступник Иван Пернар, чија је странка прошле недеље након стечаја избрисана из регистра, има нову "каријеру". Одлучио је да се опроба у снимању филмова за одрасле, а пре неколико дана је објавио и да је снимио свој први филм и то са порно глумицом Маријом Задравец, познатијом под надимком Свит Мери (Sweet Mary).
29. 05. 2025. у 14:49
Коментари (0)